Modulové domy

Dřevostavba Zubří

Rodinný dům_dřevostavba, nízkoenergetická třída B, vnější rozměry ca 10,0 x 7,4 x 6,0 metrů, užitná plocha ca 63 m².

Objednatel si po vzájemné dohodě na své vlastní náklady v průběhu výstavby provedl některé exteriérové a interiérové práce.


Cena obsahovala:
- tepelná izolace základové desky a sádrová podlaha, obvodová stěna (fasádní a spodní omítka, EPS, OSB, KVH hranoly, izolace, fólie, SDK deska), plastové okna (3-sklo) a dveře od fy Kömmerling instalované firmou Stylo-Jaroslav Marek, sádrová litá podlaha, vnitřní příčky kombinace SDK desek a KVH hranolů viz. foto, strop (KVH hranoly, SDK podhled), pokládka podlahové krytiny, dlažba a obklady v koupelně do výšky 2 m včetně práce, standardní interiérové dveře a dřevěné zárubně, sanitární vybavení koupelny (el. bojler 120l, sprchový kout, WC Geberit, umyvadlo), odvětrání koupelny, el. koupelnový radiátor, elektroinstalace (rozvody, vybavení, rozvodná skříň, TV přípojka), el. přímotopy s termostatem, sedlová střecha s přesahy krovů 0,5 a 0,87 m, střešní krytina SATJAM Roof Classic (RC), třída EFEKT včetně svodů, hromosvod včetně dokumentace a el. revize, vymalování interiéru bílou barvou.

Cena neobsahovala:
- stavební pozemek, projektovou dokumentaci, vyřízení veškerých potřebných povolení a inženýrských sítí, zemní práce (skrývka, bagrování, měření radonu, geodetické práce,...), přívod, prostupy a rozvod kanalizace včetně el. v základové desce, základová deska (zemina, štěrkový hutněný posyp, deska, hydroizolace), podlahovou krytinu mimo koupelnu, kuchyňská linka včetně spotřebičů, zděný komín pro krbové kamna, krbové kamna včetně dlažby, vrtanou studnu na klíč (projekt, souhlas sousedů, povolení, vrtání, čerpací zkouška, hydrogeologický posudek, územní rozhodnutí-souhlas se stavbou, povolení k odběru čerpání vody, výstavba studny-skruže, osazení čerpadlem včetně el. příslušenství, expanzní nádrž a přípojku do domu), oplocení pozemku.

Popis

  • Cena bez DPH: 1.000.000,- Cena s DPH 15%: 1.150.000,-
  • Cena s DPH 21%: 1.210.000,-